Graandienste

Die opberging en hantering van graan is die spesialis gebied van Silostrat Graandienste. Die besigheidsaktiwiteite geskied in elf kommersiële graandepot’s, wat geleë is in Noordwes-Vrystaat, Noord-Kaap en Middelburg, asook verskeie plaas depot’s. Die hoofkantoor is in Staatsweg 290, Welkom, Vrystaat, Suid-Afrika.

Vyf Susters Depot

Depotbestuurder: Henru Westley & Jaco Retief
Tel: 079 699 2655 / 072 017 7809
E-pos: vyfsusters@silostrat.com

Sarbyn Depot

Depotbestuurder: Adriaan Jordaan & Hendrik van Zyl & Andries Louw
Tel: 066 087 8761 / 079 698 7339 / 072286 0970
E-pos: sarbyn@silostrat.com

Theronia Depot

Depotbestuurder: Rualt Keulder
Tel: 082 445 4558
E-pos: theronia@silostrat.com

Schoongesicht Depot

Depotbestuurder: Cobus Heyns & Ruan Swanepoel
Tel: 076 420 1275 / 066 412 5234
E-pos: schoongesight@silostrat.com

Broodsnyers Depot

Depotbestuurder: Wayne Muldoon
Tel: 071 371 9835
E-pos: broodsnyers@silostrat.com

De Vale Depot

Depotbestuurder: JF Fouche
Tel: 076 930 6979
E-pos: devale@silostrat.com

Kleinhoek Depot

Depotbestuurder: Adriaan Jordaan & Martiens Fourie
Tel: 066 087 8761 / 073 281 1981
E-pos: kleinhoek@silostrat.com

De Milander Depot

Depotbestuurder: Pieter Heyns & Stefan du Plessis
Tel: 066 412 2268
E-pos: demilander@silostrat.com

Mispah Depot

Depotbestuurder: Jaco van Schalkwyk
Tel: 082 445 2594
E-pos: mispah@silostrat.com

Help Mekaar Depot

Depotbestuurder: SG Greyling
Tel: 081 858 1980
E-pos: helpmekaar@silostrat.com

ORV Depot

Depotbestuurder: JF Fouche
Tel: 076 930 6979
E-pos: orv@silostrat.c

Ligging & Kontak besonderhede

Hoof Uitvoerende Beampte

Cassie Bresler
Tel: 082 774 7892
E-pos: cassie@silostrat.com

Algemene Depot Bestuurder

Pieter Steyn
Tel: 071 613 2494
E-pos: pietersteyn@silostrat.com

Administrasie

Tel: 064 751 5572
E-pos: graandienste@silostrat.com

Broodsnyers Depot

Depotbestuurder: Wayne Muldoon
Tel: 071 371 9835
E-pos: broodsnyers@silostrat.com
GPS: S26 03 38.80; E29 29 22.30

De Milander Depot

Depotbestuurder: Pieter Heyns
& Stefan du Plessis
Tel: 066 412 2268
E-pos: demilander@silostrat.com
GPS: S28 07 13.50; E28 40 35.30

De Vale Depot

Depotbestuurder: JF Fouche
Tel: 076 930 6979
E-pos: devale@silostrat.com
GPS: S29 00 55.39 E23 55 16.63

Kleinhoek Depot

Depotbestuurder: Adriaan Jordaan
& Martiens Fourie
Tel: 066 087 8761 / 073 281 1981
E-pos: kleinhoek@silostrat.com
GPS: S28 11 20.20; E26 06 09.70

Mispah Depot

Depotbestuurder: Jaco van Schalkwyk
Tel: 082 445 2594
E-pos: mispah@silostrat.com
GPS: S27 50 47.75; E26 12 22.84

Sarbyn Depot

Depotbestuurder: Adriaan Jordaan & Hendrik van Zyl & Andries Louw
Tel: 066 087 8761 / 079 698 7339 / 072 286 0970
E-pos: sarbyn@silostrat.com
GPS: S27 55 06.70 E25 46 38.00

Schoongesicht Depot

Depotbestuurder: Cobus Heyns
& Ruan Swanepoel
Tel: 076 420 1275 / 066 412 5234
E-pos: schoongesight@silostrat.com
GPS: S28 18 44.50 E26 24 20.70

Theronia Depot

Depotbestuurder: Rualt Keulder
Tel: 082 445 4558
E-pos: theronia@silostrat.com
GPS: S27 30 25.2 E26 24 34.82

Vyf Susters Depot

Depotbestuurder: Henru Westley
& Jaco Retief
Tel: 079 699 2655 / 072 017 7809
GPS: S27 30 25.2 E26 24 34.82

Help Mekaar Depot

Depotbestuurder: SG Greyling
Tel: 081 858 1980
E-pos: helpmekaar@silostrat.com
GPS: S27 45 03.50; E26 06 56.90

ORV Depot

Depotbestuurder: JF Fouche
Tel: 076 930 6979
E-pos: orv@silostrat.com
GPS: S29 41 00.30; E22 46 45.10

Enige navrae oor ons graandepot’s of silosakke, kontak gerus ons hoofkantoor…

© Silostrat (Pty) Ltd | 2020
Alle regte voorbehou

Lid van die Silostrat Investments Groep

ontwikkel deur: